زیر سؤال بردن جشن میلاد پیامبر توسط مولوی نزدیک به جریان مکی + عکس

زیر سؤال بردن جشن میلاد پیامبر توسط مولوی نزدیک به جریان مکی + عکس

زیر سؤال بردن جشن میلاد پیامبر توسط مولوی نزدیک به جریان مکی + عکس

به گزارش اویس، روز چهارشنبه دهم دی ماه سال جاری جلسه‌ای در اداره‌ی ارشاد سراوان به میمنت جشن میلاد رسول‌الله برگزار و در آن یکی از مولوی‌های افراطی منطقه “م.ح” به سخنرانی  پرداخته او در بخشی از سخنانش به نشر تفکر و عقاید وهابیت پرداخته است. وی در لباس دلسوزی برای امت اسلامی و به صورت سربسته مراسم احتفال برای رسول‌الله را زیر سؤال برده، و چنین گفته: “به جای جشن گرفتن میلاد النبی و اظهار شادمانی، به مطالعه سیرت پیامبر صلی‌الله علیه و سلم رو بیاوریم”

شکی نیست آرزوی تک‌تک مسلمین عمل به سیره و سنت واقعی پیامبر (ص) عمل کنند. اما به راستی آیا هدف از نشر و بیان این سخنان خدمت به رسول الله هست؟ این سخنان دقیقاً مشابه سخنان وهابیانی است که جشن میلاد برای رسول‌الله و… را ممنوع اعلام کرده‌اند.

اما همین افراد گرفتن جشن میلاد برای روز ملی عربستان سعودی را جایز شمرده‌اند و آنرا واجب وطنی معرفی می کنند

/ 3 نظر / 25 بازدید
طناز

سلام از وبلاگت خيلي خوشم اومد به منم سر بزن و آدرس وبلاگتو واسم بزار تا بتونم هر روز من و بقيه بازديد کنندگان بهت سر بزنيم محلي که وبلاگتو ثبت ميکني بزرگترين دايرکتوري وبلاگ نويسان ايران است و فوق العاده پر بازديد.حتما بيا و لينکتو ثبت کن .مرسي.

لذت ببرید

سلام از شما دعوت می شود از وب سایت های ما دیدن نمایید تبادل اینک کنیم عضو شوید و در ارتباط باشیم www.baneh20.ir www.30you.ir تبادل لینک هوشمند http://www.bane20.ir/link-exchange/index.html

سی سیب

سلام _خب بهش میرسد د یگه !!!!!!!!!