قرارمان این نبود.....

قرارمان این نبود.....

منآنروز در بیسیم از بچه های پشتیبان می خواستم از طرفم برای دشمن نخود و آجر و سنگ ( آتش) بفرستند ، بعضی ها امروز به هر ناشناسی می گویند : برایم شارژ بفرست !


((پیکر مطهرشهید عملیات که 20 روز درگرمای فکه برجای ماند))

پیکر مطهرشهدای عملیات که 20 روز درگرمای فکه برجای ماند

منآنروز در جبهه ، اوقات فراغتم را در چاله هایی ، قرآن و دعا می خواندم ، اسغفار می کردم و لذت می بردم ، بعضی ها امروز در چت رو م ها به دنبال عشق ناشناس و گمشده ساعتها به بطالت ، پرسه می زنند و روم عوض می کنند !


من آنروز باد گیرم را تا روی دست و پا می کشیدم تا شیمیایی نشوم و برای دفاع توان داشته باشم، بعضی ها امروز شلوار و مانتوی کوتاه را انتخاب کرده اند که رهگذران را هم آلوده کنند !


منآنروز از اطلاعات شخصی خود و دسته و گروهانم مراقبت می کردم تا دشمن از آن سوء استفاده نکند ، بعضی ها امروز حتی مشخصات و عکس های شخصی و خانوادگی شان را بی پروا در فیس بوک و توئیتر منتشر کرده تا نامحرمان و بیگانگان هم آن را ببینند !


منآنروز در خط ، یک دست لباس خاکی داشتم وبا آن احساس غرور ، زیبایی و عزت کرده و شکر خدا می گفتم ، بعضی هاامروز لباس های رنگارنگ خارجی و صورتی تزئین شده اما خود انگاره ای زشت که هیچگاه با تغییر مد ،از خودشان راضی نمی شوند !


نه ! این قرارمان نبود ! ما رفتیم تا شما نیز راهمان را ادامه دهید!


بر گرد و اندکی بیاندیش ؛ ... ما خون دلها خورده ایم !

/ 2 نظر / 26 بازدید
الهام(حرم دل)

سلام واقعا همین طوره...ما به شهدا مدیونیم ما داریم چه بلایی سر خودمون میاریم....[ناراحت]

مرتضی نوروزی

سلام دوست گرامي براي افزايش آمار بازديد سايت و بهبود رتبه الکسا و افزايش پيج رنگ گوگل خود به سايت ما هم سري بزن کاملا رايگان آدرس سايت: Rozrank.ir ايميل مديررزرنک:mr.noroozi1392@yahoo.com تلفن: 09194791598